Anasayfa / Diziler / Kızım Dizisi Asu Kimdir? Öykünün Annesi Asu

Kızım Dizisi Asu Kimdir? Öykünün Annesi Asu

Kızım Dizisi Asu Kimdir? Öykünün Annesi Asu karakterini canlandıran oyuncu hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.Cemal Asu’ya Öykünün babası olup olmadığını sorsa da net bir yanıt alamaz. Asu 2010 yılında yazdığı notlarda bir kızı olacağını ve kızının da kendisi gibi olmasından korktuğunu yazmaktadır.

Kızım Dizisi Asu Kimdir? Öykünün Annesi Asu 

Kızım dizisinde rol alacağı açıklanan Selin Şekerci 1988 doğumludur.Ege bölgesinin en büyük şehri olan İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dünyaya gelmiştir.Azeri bir anne ve arap asıllı bir babanın kızı olan Şekerci İlk Orta ve Lise eğitimini İzmir’de tamamlamıştır. Sevilen oyuncu Selin Şekerci 57 kilo ağırlığında ve 168 santimetre boyundadır.

Kızım Dizisi Asu Kimdir? Öykünün Annesi Asu
Kızım Dizisi Asu Kimdir? Öykünün Annesi Asu 

Kızım Dizisi Cemal Kimdir?Serhat Teoman

Kariyerine tiyatro ile başlayan oyuncu Sağır Oda dizisinde ilk olarak rol almıştır. Kavak Yelleri isimli dizide bir kaç bölüm oynayan oyuncu akabinde  Melekler Korusun dizisinde kendisine rol bulmuştur.Benim için üzülme dizisi Kaçak Gelinler dizisi gibi projelerde yer almıştır. Başarılı oyuncuya yeni dizisi Kızım da başarılar diliyoruz.Oyuncu hakkında sizlerde düşüncelerinizi yorum bölümünden yapabilirsiniz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir