Anasayfa / Diziler / Master Chef Türkiye 24 Ekim doruk Elendi ?

Master Chef Türkiye 24 Ekim doruk Elendi ?

Master Chef Türkiye 24 Ekim doruk Elendi.Sevilerek izlenen başarılı yarışma programı Master Chef yarışmasında 24 Ekim akşamı yayınlanan bölümde takım oyununu kaybeden kırmızı takımdan Murat ve Tuğçe eleme potasına takım arkadaşları tarafından yazılmıştı.23 Ekim akşamı takım oyununu kaybeden mavi takımdan Dorum ve Hakan da eleme adayı oldu.

Master Chef Türkiye 24 Ekim doruk Elendi ?

Eleme potasına kalan Murat Tuğçe Hakan ve Doruk Mehmet Şefin yapmış olduğu levrek yemeğine en yakın tabağı yapmak için mücadele etti.Şaşırtıcı bir şekilde Eleme potasına kalan 4 yarışmacıdan tabağı en beğenilen isim Tuğçe oldu.İkinci olarak tabağı Mehmet Şefin tabağına yakın olan yarışmacı ise sempatik tavırları ile ünlenen 30 yıllık aşçı Bolulu Murat oldu.
Murat ve Hakan’ın tabağı birbirine en yakın iki tabaktı aslında. Murat’ın balıkları biraz fazla pişerken Hakan ise sosta ve baharatlarda tadı yakalayamamıştı. Murat’ın tabağını en yakın bulan jüri üyeleri onunda bir hafta daha yarışmada kalması için arkadaşlarının yanına yolladı.
Son iki yarışmacı arasına kalan Hakan ve Doruk arasında en beğenilen tabak Hakan’ın tabağı olunca Master Şef yarışmasında 24 Ekim akşamı elenen yarışmacı Doruk Oldu.
Master Chef Türkiye 24 Ekim doruk Elendi ?
Master Chef Türkiye 24 Ekim doruk Elendi ?
Masterchef Türkiye Doruk Kimdir? diye merak edenlere hemen açıklayalım Doruk yarışmaya 29 Eylül günü Özlem ile birlikte katılan son yarışmacı oldu. Masterchef yarışmasına bundan sonra başka yarışmacı dahil olmayacak.Yarışmada bulunan 14 yarışmacı arasından Türkiye’nin Master Chef’ i belli olacak.Yarışmaya yeni katılan Doruk 29 yaşında ve aşçı.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir