Anasayfa / Diziler / Minel Nas’ın babası mı Kimdir? Mesut mu

Minel Nas’ın babası mı Kimdir? Mesut mu

Minel Nas’ın babası mı Kimdir? Mesut mu Detaylar yazımızın devamında. ATV ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle izlenen program Esra Erol’da da bu gün heyecan dolu dakikalar yaşandı Mesut 3 aylık bebeğin kendisinden olup olmadığını öğrenmek için günler önce programa katılmıştı.
Minel Nas'ın babası mı Kimdir? Mesut mu
Minel Nas’ın babası mı Kimdir? Mesut mu 

Mine Nas’ın babası mı Kimdir? Mesut mu 

Eşi ise Mesut ile evli olduğu zamanlarda başka biriyle birlikte olmuş ve onunla kaçmıştı Mesut programa katıldığı zaman Eşi Güclan canlı yayına katılıp bebeğin Mesut ‘tan değil şu anda birlikte olduğu insandan olduğunu iddia etmişti.
 Gülcan’ın birlikte olduğu Cemil Aslan dna testini kabul etti ve dünkü yayında  babanın Cemil Aslan olmadığı ortaya çıktı.Bu gün ki yayında ise tekrar bir dna testi yapıldı bu sefer soru bebeğin babasının Mesut olup olmadığı idi bu sorunun cevabı Esra Erol’un anonsu ile yerini sevinç çığlıklarına bıraktı. Dna testinin sonucu  Mesut’un   Minel Nas’ın babası olduğunu söylüyordu.
Tüm Türkiye’nin merakla beklediği soru böyle sonuçlandı stüdyoda ise izleyiciler göz yaşlarına hakim olamadı.Mesut Artık bundan sonra Minel Nas’ın mahkeme yoluyla velayetini almaya geldi şeklinde konuştu.
Mesut ise kendimden emindim ama artık her şey kanıtlarıyla ortaya çıktı artık bundan sonra her şey kızım Minel Nas için dedi. Esra Erol ise bu kadar büyük bir yalanın nasıl oluyor da söylenebiliyor hayretler içerisindeyim.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir