Anasayfa / Diziler / Muhteşem İkili Dizisi Yağmur Kimdir

Muhteşem İkili Dizisi Yağmur Kimdir

Muhteşem İkili Dizisi Yağmur Kimdir? Öykü Karayel Muhteşem İkili Dizisinde Yağmur karakterine hayat verecektir.Detaylar yazımızın devamında. Yeni sezonda kanal d’e yayınlanacak olan yeni dizi Muhteşem İkili dizisi ekranlara gelmeye hazırlanıyor.Dizinin oyuncularını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. TMC Erol Avcı yapımcılığının üstlendiği Muhteşem İkili dizisinin yönetmenliğini Çağatay Tosun yapmaktadır, Senaryosunu ise Başar Başarana aittir.
Muhteşem İkili Dizisi Yağmur Kimdir
Muhteşem İkili Dizisi Yağmur Kimdir
Muhteşem İkili dizisi bambaşka karakterlerde  olan iki başarılı komiserin hikayesini ele alıyor. Baş rollerin de ise İbrahim Çelikkol ve Kerem Bursin oynamaktadır.
Yazımızda sizlere tanıtacağımız karakter ise Yağmur. Yağmur kimdir gerçek adı daha önce hangi dizi ve filmlerde oynamıştır yazımızın devamında sizlerle sizlerle paylaşacağız. Yağmur  dizide Mustafa Kerim Can(Kerem Bursin) eski eşidir.Kerem Bursin’in dizide adı kısaca yani lakabı adının baş harflerinden oluşan MKC ‘dir.
Yağmur ise başarılı bir avukat aynı zamanda çocuğunu tek başına büyütmeye çalışan onu bütün tehlikelerden korumaya çalışan bir annedir.Aynı zamanda eski eşi Mustafa Kerim Can ile aralarındaki anlaşmazlıkları  halletmeye çalışmaktadırlar.

Muhteşem İkili Dizisi Yağmur kimdir?

Muhteşem İkili dizisinde Yağmur karakteri gerçek adı Öykü Karayel’dir.1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Öykü Karayel’in birde ikiz kız kardeşi vardır.Oyunculuk hayali olan Öykü Karayel daha lise yıllarında Kenter tiyatrosuna yazılmış ve hayali olan oyunculuğa böylelikle adım atmıştır.üniversite eğtimini ise 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı  Tiyatro bölümünü kazanmıştır.Sonrasında ise Londra’da  tiyatro eğitimi almıştır ve hayali olan mesleğin eğitimini doya doya almıştır.

Öykü Karayel hangi dizilerde rol Almıştır?

Kuzey Güney,Kara Para Aşk,Son Destan,Kalp Atışı. 
Oyuncumuz Öykü Karayel’e yeni dizisi Muhteşem İkili’de başarılar diliyoruz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir