Anasayfa / Diziler / Payitaht Abdülhamid Dizisi Samuel Kimdir?

Payitaht Abdülhamid Dizisi Samuel Kimdir?

TRT ekranlarında yayınlanan dizi Payitaht Abdülhamit 3. sezonuna tüm hızıyla hazırlanıyor. Yeni sezonda yeni oyuncuları kadrosuna katmaya devam ediyor. Diziye dahil olan en ilgi çeken isim ise Samuel. Payitaht Abdülhamid Dizisi Samuel kimdir ? gerçek adı ve daha önce hangi dizi ve filmlerde oynamıştır. Yazımızda dizimizin izleyicileri tarafından da merak edilen yeni oyuncuları sizlere tanıtacağız.

Payitaht Abdülhamid Dizisi Samuel Kimdir? 

Simdi Payıtaht dizisinde Samuel hangi rolde karşımıza çıkacak bir bakalım. Samuel tarihte de ilk saatli bomba yapan Edward Jorris’in yanında olan ve işlerinde ona destek olan birisidir.Samuel diziye girdikten sonra ortalığı daha da karıştıracak.Samuel’in gelmesi dizi de nasıl bir etki yaratacak bunu ve daha fazlasını izleyerek göreceğiz.

Payitaht Dizisi Zeynep Kimdir Tarihte Var mıdır

Payitaht Abdülhamit dizisinde Samuel karakterini canlandıran oyuncu ise izleyicinin de yakından tanıdığı bir isim.Geçtiğimiz sezonda Fenomen dizi Çukurda Muhittin karakterini canlandıran oyuncu Nebil Sayın. Nebil Sayın Kimdir şimdi sizlere yazımızda tanıtacağız  . Nebil Sayın kimdir, kısaca bir hatırlayalım.

Nebil Sayın Kimdir?

Payitaht Abdülhamid Dizisi Samuel Kimdir?
Payitaht Abdülhamid Dizisi Samuel Kimdir? 

Nebil Sayın 19/05/1971 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Sanat Dalı Mezunu. Sanat hayatına ilk defa 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisi ile başlamıştır.En son oynadığı dizi Çukur ile izleyici kitlesini yakalayan oyuncu yani sezonda Payitaht Abdülhamit dizisine dahil olmuştur.

Payitaht Abdülhamid Dizisi Samuel
Payitaht Abdülhamid Dizisi Samuel

Nebil Sayın rol Aldığı Dizler.

Çukur
 Hayat Yokuşu
İçerde
Hayat Yokuşu
Şarkı Söyleyen Kadınlar.
Yedi kule
Oyuncumuza Payitaht Abdülhamit Samuel karakteri ile başarılar diliyoruz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir