Anasayfa / Diziler / Savaşçı Dizisi Yüzbaşı Bahtiyar Resulzade Kimdir?

Savaşçı Dizisi Yüzbaşı Bahtiyar Resulzade Kimdir?

Savaşçı Dizisi Yüzbaşı Bahtiyar Resulzade Kimdir? Kenan Mahmudov 1976 Nahçivan doğumludur.Azerbaycanlı Oyuncu hakkında tüm detaylar yazımızın devamın da. FOX tv ekranlarında 3. sezonuna giren Dizi Savaşçı kadrosuna kattığı oyuncular ile adından çokça söz ettireceğe benziyor.Bu yazımızda sizlere diziye katılan oyuncu ise Azerbaycanlı oyuncu.Oyuncunun gerçek ismi daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadığını yazımızda sizlerle paylaşacağız.


Savaşçı Dizisi Yüzbaşı Bahtiyar Resulzade Kimdir?

Savaşçı Dizisi Yüzbaşı Bahtiyar Resulzade Kimdir?
Savaşçı Dizisi Yüzbaşı Bahtiyar Resulzade Kimdir?

Savaşçı dizisi bildiniz gibi Bordo bereli askerlerinin her türlü zorlu şartlarda nasıl savaştığını vatan için ne zorluklara katlandığını ve ailelerinin bu meslek uğruna göstermiş olduğu fedakarlığı anlatıyor.
Savaşçı dizisinde yeni sezonda yeni oyuncularını sizlere anlatmaya devam ediyoruz.Dizide yeni karakter Bahtiyar Resulzade. Savaşçı’da Yüzbaşı Bahtiyar Rasulzade kadroya dahil oldu.

Bahtiyar Rasulzade kimdir ?

Kadroya yen giren oyuncu aslen Azerbaycanlı dır. Savaşçı dizisi Bahtiyar Rasulzade gerçek ismi Kenan Mahmudov 1976 Nahçivan doğumludur.42 yaşına olan oyuncu oyunculuğunun yanı sıra iyi bir şairdir. Yüksek okulunu ise Azerbaycan Devlet Kültür ve Sanat Üniversitesi’de tamamlamıştır.Sporla yakından ilgilenen oyuncu Tekvando Kickbox sporları yapmaktadır.2008 yılında şarkıcı Aygun Shukurova ile evlenmiş ve 4 çocukları vardır.
Oyuncu Azerbaycan da hem senarist hem şair hemde aktör olarak oldukça tanınan bir isimdir.

Kenan Mahmudov yer aldığı projeler.
Kenen Mahmudov yer aldığı projeler ise Birilliant Gecekonagi Leke, Qayıdış,Gece Konağı Demir Kazan

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir