Anasayfa / Diziler / Sen Anlat Karadeniz Dizisi 28. Bölüm Özet Fragman

Sen Anlat Karadeniz Dizisi 28. Bölüm Özet Fragman

Sen Anlat Karadeniz Dizisi 28. Bölüm Özet Fragman yazımıza hoş geldiniz.Geçen bölüm sonunda vurulan Nefes’i hastanede Tahir ile bırakmıştık. Ay Işığında Uluyan Kurt ise sabaha karşı çıktığı evden fark etmeden ormana yürümüş; sonrada kaybolmuştu. Herkes seferber olup Yiğit’i arar ama bulamaz. Oğlanın kaybolduğunu duyan Fikret de adamlarıyla arayıp şans eseri Yiğit’i bulur. Çocuk ateşli olduğundan evine götürüp doktor çağırır. Neyse ki çocuk sadece üşütmüştür.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi 28. Bölüm Özet Fragman

Nefes kendisine gelince hemen oğlunu görmek ister. Tahir her şeyden habersiz abisini arar ve kötü haberi alır. Nefes Tahir’in Yiğit uyuyormuş yalanına inanmaz ve yataktan kalkmaya çalışır. Fenalaşınca doktor müdahale edip kadını uyutur.
Sen Anlat Karadeniz Dizisi 28. Bölüm Özet Fragman
Sen Anlat Karadeniz Dizisi 28. Bölüm Özet Fragman
Tahir ormana gidip Yiğit’i ararken çocuk uykusunda annesiyle yemek yerken “Babam nerde?” diye sorduğunu; annesinin “İşte geliyor” dediğini ve o tarafa baktığında gelenin Tahir olduğunu görür. Yiğit rüyasında Tahir’e “Baba” der. Uykusunda “Baba” diye sayıklayan çocuğu gören Fikret; Yiğit uyandığında Tahir’den bahsettiğini anlar.
Hiç bir şeyden habersiz evinde oturup içen Vedat’ın yanına Yiğit için endişeli Berrak gider. Kendi hesaplarını kapattıktan sonra Berrak adama; “Yiğit’i de sen kaçırmışsındır” diyince Vedat’ın oğlunun kaybolduğundan haberi olur. Vedat hemen hesap sormaya Kalelilere ardından yardım etmesi için Fikret’e gider. Ancak Fikret Vedat’a; çocuğun kendisinde olduğunu söylemez.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi 28. Bölüm Özeti

Vedat; avukatından çocuğun velayetini geri almasını ister. Zaten velayet Vedat’tadır ancak hakkında cinayet iddiası olduğu ve aylarca ortada olmadığından çocuk annesindedir. Vedat bu durumu düzelmesini ister. Sonra da İstanbul’a gidip velayetin kendisine gelmesini ve çocuğunu Amerika’ya kaçırmanın planlarını yapar.
Sen Anlat Karadeniz Dizisi 28. Bölüm Özet Fragman

Sen Anlat Karadeniz Dizisi 28. Bölüm Özet Fragman

Nefes ve Yiğit için endişeden kıvranan Tahir’i Fikret arayıp çocuğu bulduğunu söyler. Tahir hemen gelip oğlanı alıp annesine götürür. Geceyi üçü beraber hastanede geçirir; sabah da evlerine dönerler. Vedat kapıya dayanır. Ana oğul iyileşme sürecindeyken Fikret’e teşekkür için eve akşam yemeğine davet ederler. Fikret bu arada Kalelilerle kum ticareti yapar.
Nazar eve geldiğinde Vedat yine kadını dövmeye çalışsa da bu kez korkmadığı için dövmez. Berrak ile Nazar arkadaş olur. Nazar; ablasından kendisi için mücadele etmesini ve iyileşmesini ister. Mercan çok uğraşarak ayak parmaklarını oynatır. Kocasının İstanbul’a gitmesiyle Nazar; ablasını kendi evine getirir ve hemen fizyo terapist tutar. Mercan aşama kaydeder. Hatta “Nazar” bile der.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi 28. Bölüm Fragmanı

Vedat bölüm sonunda velayetle ilgili düzeltmeyi mahkemeye gerek kalmadan yaptırıp polis eşliğinde Kalelilere gider. İlk başta vermek istemeseler de yasal olarak alma hakkı olduğundan Vedat Yiğit’i alır. Nefes üzgün yere çöker. Tahir vermek istemez. Yiğit gitmek istemez. Bütün bölüm boyunca ağzından çıkmayan “Baba” kelimesini Vedat’la gitmek istemediği anda kollarını Tahir’e açarak söyler. Yiğit’in kendisine baba demesi Tahir’i mutlu ederken; oğlunun kendisine hiç baba demezken Tahir’e demesi Vedat’ı sinir eder.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

1 yorum

  1. Vedat yine hain planlarıyla nefesle tahirin arasını bozmaya çalışmaktadır. Site filmin fragmanı hakkında bilgi verdiği içinde tesekkur ederım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir