Anasayfa / Diziler / Son Moda Sunucusu Müge Uzel Kimdir?

Son Moda Sunucusu Müge Uzel Kimdir?

Son Moda Sunucusu Müge Uzel Kimdir? Sunucu hakıknda tüm detaylar ve bilinmeyenler yazımızın devamında yer almaktadır. Hafta sonu pazar günleri kanal D ekranlarında yayınlanan Moda programı. Son Moda sunucusu Müge Uzel Sunuculuk performansı ve güzel fiziğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 

Son Moda Sunucusu Müge Uzel Kimdir? 

Bizler de sizler için Müge Uzel kimdir daha önce hangi projelerde bulunmuştur sizler için yazımızda paylaşacağız.
Hafta sonu Pazar günleri ekranlara gelen program Son Moda hayatın içinde olan alış verişten güzelliğe modadan Sağlık’a her şeyi ele alıyor. Kadın izleyicilerin yakından takip etmesi beklenilen Programın formatı kadar sunucusu Müge Uzel’de merak konusu oldu.

Son Moda Sunucusu Müge Uzel Kimdir?
Son Moda Sunucusu Müge Uzel Kimdir? 

Müge Uzel kimdir?

Müge Uzel 1989 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir.Şu anda İstanbul da bulunan Müge Uzel 1.75 boyunda ve 53 kilodur.Kültür Üniversitesi Halkla ilişkiler Reklamcılık bölümü mezunudur. Daha önceleri hosteslik  yapmıştır.

Müge İçin zor günler ise babasını kaybettiği günlerdi bu zor günlerden sonra İstanbul’a yerleşti.Bu onun hayatında değişimin başlangıcı oldu ve Acun Ilıcalının onu keşfetmesiyle 2014 yılında Survivor yarışmasına katıldı. Survivor yarışmasından elendikten sonra sunuculuk alnında kendisini eğitimler aldı.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir