Anasayfa / Diziler / Söz Dizisi İvan Kimdir ? İbrahim Cem Tek

Söz Dizisi İvan Kimdir ? İbrahim Cem Tek

Söz Dizisi İvan Kimdir? İbrahim Cem Tek Dizide İvan karakterine hayat verecektir.1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Star tv’nin pazartesi akşamlarının iddialı dizisi Söz ekranlara gelmeye devam ediyor.Yeni sezonda diziye katılan yeni oyuncuları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Söz Dizisi  İvan Kimdir ? İbrahim Cem Tek

Yazılarımızda sizde bu yeni oyuncular hakkında merak ettiklerinizi bulabilirsiniz.Söz dizisine yeni katılan sizlere tanıtacağımız karakter İvan. İvan kimdir gerçek adı nedir özel hayatı boyu kilosu ve daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadığını yazımızın ilerleyen bölümerinde bulabilirsiniz. 

Söz Dizisi  İvan Kimdir ? İbrahim Cem Tek
Söz Dizisi  İvan Kimdir ? İbrahim Cem Tek
İvan dizide Dragan’ın işbirlikçisidir. Dragan’ın İvan’a yardım etmesiyle hapishaneden kurtulur. Dragan ise yavuzun elinden kurtulunca bir araya gelen ikili işe koyulurlar. İvan bilgisayardaki uzmanlığını konuşturur ve yeni bir yazılım yapar hedefleri ise Milli Güvenlik Protokolünün bilgilerine erişmektir bunu başarırlar.
Söz Dizisi  İvan Kimdir ?
Söz Dizisi  İvan Kimdir ?
Yavuz ise elinden kaçırdığı Daragan’ın peşindedir ona ulaşmak için Nisan adlı kadının bulmak ister. Dragan yüzünden Nisan ölüm ile burun buruna gelir.Dragan ise İvan sayesinde önemli bilgilere sahiptir.

Söz Dizisi İvan Kimdir?

Söz Dizisi İvan Kimdir? İbrahim Cem Tek Dizide İvan karakterine hayat verecektir.1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.184 boyunda olan oyuncu 80 kilodur.İyi  seviyede İngilizce konuşabilen İbrahim Cem Tek enstrüman çalabilen bir oyuncudur ve ileri düzeyde darbuka çalabiliyor.Üniversite  öğrenimini ise Hacettepe Üniversitesi oyunculuk bölümünde tamamlamıştır.

İbrahim Cem Tek rol aldığı bazı diziler ise şöyledir.2015 yılında Karadayı ,2016 yılında Cesur Yürek,2017 yılında Paramparça ve son dizisi ise Vatanım Sensin dizilerinde rol almıştır.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir