Anasayfa / Diziler / Söz Dizisi Selim Hayroviç Kimdir? Genco Özak

Söz Dizisi Selim Hayroviç Kimdir? Genco Özak

Söz Dizisi Selim Hayroviç Kimdir? Genco Özak Söz dizisinde Selim Hayroviç rolü ile ekranlara geliyor Oyuncu hakkında detaylı bilgiler yazının devamında. Star tv ekranlarında yayınlanan dizi Söz yeni sezonda da izleyiciyi ekrana bağlıyor.Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizilerinden birisi olan Söz yeni sezonda yeni karakterlerle hızlı bir giriş yaptı.Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız yeni karakter ise Selim Hayroviç’tir. Selim Hayroniç kimdir gerçek adı özel hayatı ve daha önce hangi dizilerde oynamıştır,yazımızın devamında sizlerle paylaşacağız.

Söz Dizisi Selim Hayroviç Kimdir? Genco Özak 

Söz Dizisinde Selim Hayroviç vatanını canı pahasına da olsa çok seven emekli bir askerdir.Selim Hayroviç daha altı yaşöalında iken onun yaşadığı yerde t-yani Bosna Hersek’te Daragon bir katliam yapmıştır o yıllarda çok küçük olan Selim Hayroniç gözlerinin önünde ailesini kaybetmiştir yıllar geçmiş fakat o yıllarda çaresiz bir şey yapamayan Selim kinini içinde saklamış ve Dragondan intikamını almak ister.Ailesini kaybeden Selim Hayroniç Türk devleti tarafından sahiplenilmiş, okutulmuş ve askerlik mesleğine bu sayede ulaşmıştır.
Söz Dizisi Selim Hayroviç Kimdir? Genco Özak
Söz Dizisi Selim Hayroviç Kimdir? Genco Özak 


Söz Dizisi Kopuk Kimdir 

Senaryosunu Ethem Özışık’ın yazdığı yönetmenliğini ise Metin Belek oğlu ve Yağız Alp Apaydın üstlenmiştir.Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Söz’de yeni karakter Selim Hayroniç diziye 15 Ekim Pazartesi günü dahil oldu.

Selim Hayroniç gerçek ismi Genco Özak’tır. 22 Kasım 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.1.84 boyunda olan oyuncu 79 kilodur.Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur.İlk  tv deneyimini ise 2014 yılında yayınlanan dizi Kocamın ailesi adlı dizide yaşamıştır.Daha sonra Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in baş rollerinde oynadığı  Vatanım Sensin adlı dizisinde Mehmet karakterine hayat vermiştir.

Genco Özak  sevgilisi ise Yeliz Kavurmacı’dır. Yeliz Kavurmacı 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Kendisi de bir oyuncusu olan Yekiz Kavurmacı Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünden mezundur.Bir çok dizide rol alan Yeliz Kavurmacı çıkış dizi ise Kanal d de yayınlana ve çok izlenen dizi Öyle bir Geçer Zaman ki de İnci karakteri ile yakalamıştır.

Genco Özak hangi dizilerde oynamıştır.Vatanım Sensin ve Kocamın ailesi. Oyuncumuz Genco Özak’a yeni dizisi Söz’de başarılar diliyoruz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir