Anasayfa / Diziler / Yemekteyiz Can Ekelik kimdir? 25 Ekim Yarışmacısı

Yemekteyiz Can Ekelik kimdir? 25 Ekim Yarışmacısı

Yemekteyiz Can Ekelik kimdir? 25 Ekim Yarışmacısı Can Bey Kimdir Yarışmacı Hakkında detaylara yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Hafta içi her gün ekranlara gelen yarışma Yemekteyiz yoğun ilgi ile takip ediliyor. Bu sebeple yarışmaya katılan yarışmacılar da  merak konusu oluyor biz de yazılarımızda bu isimleri sizlere tanıtmaya devam ediyoruz.TV 8 ekranlarında Onur Büyüktopçu’nun sunduğu yarışma Yemekteyiz tüm hızıyla devam ediyor.

Yemekteyiz Can Ekelik kimdir? 25 Ekim Yarışmacısı 

Yemekteyiz Can Ekelik kimdir? 25 Ekim Yarışmacısı
Yemekteyiz Can Ekelik kimdir? 25 Ekim Yarışmacısı 

Yeni haftanın yeni yarışmacıları arasında olan 4. gün yarışmacısı olan Can Ekelik izleyiciler tarafından merak edildi.Can Ekelik kimdir ne işle uğraşmaktadır kaç yaşındadır ve nerelidir yazımızın devamında bulacaksınız.

Can Ekelik 1987  doğumludur.31 yaşında olan yarışmacı aslen Niğde’lidir bir taşımacılık firmasında danışman olarak çalışmaktadır.Kendisini sempatik ve güler yüzlü olarak yarşmacı Can Ekelik güler yüzlülüğü nedeniyle başına sıkıntılı durumların da geldiğini söyledi,

 Yemekteyiz Can Bey Kimdir Ne İş Yapar 

Yemekteyiz birinci günün yarışmacısı ise Leyla Akpınar oldu Salu gününün yarışmacısı ise Selda Kara Can Ekelik ise Perşembe günü konuklarını ağırlayacak.

Bakalım iddialı yarışmacılar arasından hangisi birinciliği elde edecek.

Yemekteyiz Nadire Arslan Kimdir? 26 Ekim final Yarışmacısı

Sevilerek izlenen yarışma programı yemekteyiz hafta içi her gün aynı saatinde Tv 8 ekranlarında ekranlara gelmeye devam ediyor.Onur beyin sunuculuğu ile devam eden yarışma programında her hafta 5 ayrı yarışmacı yarışıyor.Haftanın final günü olan Cuma günü ise kazanan yarışmacı belli oluyor.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir