Anasayfa / Diziler / Yemekteyiz Duygu Hanım Kimdir?29 Ekim Yarışmacısı

Yemekteyiz Duygu Hanım Kimdir?29 Ekim Yarışmacısı

Yemekteyiz Yarışmasına yeni hafta yeni yarışmacıları ile başladı.Yemekteyiz Yarışmasında bu hafta 29 Ekim Pazartesi  Duygu hanım yarışacak. Duygu  Türkmen hanım  28 yaşında  ve Ordu’lu. 2 yıllık evli olan Duygu hanım  satış ve Pazarlama uzmanı olarak çalışıyor. 

Yemekteyiz yarışmasında haftanın ilk günü diğer yarışmacıları evinde konuk eden Duygu hanım misafirlerine kahveli bonfile yemeğini yapacak.Diğer yarışmacıların oldukça merak ettiği bu yemeği diğer yarışmacılar bakalım nasıl bulacak.
Yemekteyiz Duygu Hanım Kimdir?29 Ekim Yarışmacısı
Yemekteyiz Duygu Hanım Kimdir?29 Ekim Yarışmacısı

Yemekteyiz Duygu Hanım Kimdir?29 Ekim Yarışmacısı

Duygu hanım misafirlerine yaptığı mini açılış konuşmasında gayet güzel bir hafta geçirmelerini temenni etti.Duygu hanımın genel olarak masa ve masa düzenini beğenen diğer yarışmacılar çorba konusunda yorum yapmaya başlayınca tuzu ile ilgili fazlalıktan bahsettiler.Kıvamını beğenen yarışmacılar çorbayı tuzlu buldu.
Bu haftanın diğer yarışmacıları olan Hüseyin bey unlu mamuller işi ile uğraşıyor. Gökhan bey 30 yaşında ve iki çocuğu var.Müşteri temsilcisi olan Gökhan Bey’in başvurusunu eşi yapmış.Rüya hanım 23 yaşında ve ailesi ile birlikte yaşıyor.

Yemekteyiz Gülsün Hanım Kimdir? 2 Kasım Final Yarışmacısı

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir