Anasayfa / Diziler / Yemekteyiz Leyla Hanım Kimdir? 22 Ekim Yarışmacısı

Yemekteyiz Leyla Hanım Kimdir? 22 Ekim Yarışmacısı

Yemekteyiz Leyla Hanım Kimdir? 22 Ekim Yarışmacısı Leyla Akpınar Yemekteyiz yarışmasında bu haftanın ilk günü yarışan yarışmacısı oldu. Haftanın birinci günü yarışan yarışmacısı Leyla hanım 25 yaşındadır. 4 yıllık evli olduğunu vurgulayan yarışmacının 3 yaşında bir de oğlu bulunuyor.Leyla hanım Satış danışmanı olarak çalışıyor.Mardinli olan yarışmacı kendisini  İnatçı ve baskın olarak tanımlıyor. 


Yemekteyiz Leyla Hanım Kimdir? 22 Ekim Yarışmacısı 

Yemekteyiz Leyla Hanım Kimdir? 22 Ekim Yarışmacısı
Yemekteyiz Leyla Hanım Kimdir? 22 Ekim Yarışmacısı 
Yemekteyiz yarışmasında yeni haftanın ilk günü yani 22 Ekim Pazartesi günü yarışan yarışmacısı Leyla hanım hazırladığı menü ile diğer yarışmacıları misafir etti. Menüsünde mercimek çorbası bulunan yarışmacı marketten çorbasına koyacağı havucu unuttu.Leyla hanımın menüsünde çorba dışında Buhara Pilavı, Kokoş Salatası, Köz Patlıcanlı Köfte ve Sakızlı Kadayıflı Muhallebi yer aldı.Buhara Pilavını pek bilmeyen diğer yarışmacılar pilavı beğenmedi ve internette yaptıkları araştırmalara benzemediklerini söylediler.

Leyla hanımın yemekleri diğer yarışmacılar tarafından pek beğenilmedi.Misafir ettiği diğer yarışmacıların yaptığı eleştiriler karşısında sert tavırlar sergileyen haftanın birinci günü yarışmacısı oldu.

Yemekteyiz Ünsal Bey Kimdir? 22 Ekim Yarışmacısı

Yemekteyiz yarışmasının bu haftaki diğer yarışmacıları ise Selda KARA hanım, Can Ekelik bey olurken haftanın final günü ise Nadire Arslan yarıştı.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir