Anasayfa / Diziler / Yemekteyiz Ünsal Bey Kimdir? 24 Ekim Yarışmacısı

Yemekteyiz Ünsal Bey Kimdir? 24 Ekim Yarışmacısı

Yemekteyiz Ünsal Bey Kimdir? 24 Ekim Yarışmacısı Ünsal YÖRÜR 41 yaşında ve İstanbullu.Şarkıcılık ve Sunuculuk Yapmaktadır.Ünsal bey Çarşamba günü haftanın 3. günü yarışacak olan yarışmacısı hakkında detaylı bilgiler yazımızın devamında.Yemekteyiz yarışması tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada 24 Ekim tarihinde yarışacak olan Ünsal YÖRÜR sunuculuk yapmaktadır.
Yemekteyiz Ünsal Bey Kimdir? 22 Ekim Yarışmacısı
Yemekteyiz Ünsal Bey Kimdir? 22 Ekim Yarışmacısı 


Yemekteyiz Ünsal Bey Kimdir? 24 Ekim Yarışmacısı 

Bunun dışında şarkıcılık ile de uğraşan Ünsal bey İstanbul ilinde ailesi ile birlikte yaşamaktadır.Yaklaşık olarak 20 yıldır sahne alan ve şarkı söyleyen Ünsal bey 20 yaşından beri sahne almaktadır.Yerel bir kanalda yemek programı da yapan yarışmacı kendisini yemek konusunda iddialı görüyor.

Yemekteyiz yarışmasında haftanın birinci günü yarışmacısı olan Leyla Akpınar hanım diğer yarışmacıları evinde konuk etti.
Yeni haftanın 23 Ekim Salı günü diğer yarışmacıları evinde misafir ederek hazırladığı yemekler ile puan almak için mücadele veren yarışmacısı Selda KARA hanım oldu.
Yemekteyiz yarışmasında Perşembe günü yarışan isim ise Can Ekelik bey oldu.
Haftanın final günü yarışmacısı Yemekteyiz Nadire Arslan ise final günü hazırladığı menü ile yarışmayı kazanmak için ter döken bir diğer aday oldu.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir