Anasayfa / Diziler / Çukur Dizisi 5 Kasım Çalan Yeni Müzik

Çukur Dizisi 5 Kasım Çalan Yeni Müzik

Çukur Dizisi son bölüm müzikleri, dizise çalan şarkı kimin soruları bir hayli merak konusu olmakta. Çukur dizisinde çalan şarkılar kimin? 5 Kasım

Çukur son bölüm müzikleri, 5 kasım çalan şarkı kimin sorusuna izleyiciler cevab aramakta. Çukur dizisinde çalan şarkı kimin? Çukur dizisinde 5 kasım tarihinde çalan şarkı kimin. Show TV’nin beğenilerek izlenen dizisi ilk yayınlandığı bölümden itibaren çok sevildi. Reyting sonuçlarında üst sıralarda olmayı başaran dizinin oyuncuları, konusunun yanı sıra müzikleri de çok beğeniliyor. Dizide her hafta farklı bir müzik yayınlanması da izleyicilerin sevdiği bir durum.

Çukur Dizisi 5 Kasım Çalan Yeni Müzik

Çukur dizisinin en sevilen müzikler arasında Ceylan Ertem’in Zalım şarkısı yer alıyor. Saadete tutkulu bir aşkla bağlı olan Vartolu Saadettin onun için bir türkü seslendiriyor. Saadet ve Salih’in ağlatan hikayesi ile özdeşleşen türkünün ismi Seher Yeli.

Çukur Dizisi 5 Kasım Çalan Yeni Müzik

Çukur dizisinin 10. Bölümünde Yamaç ve İdris Koçavalı’nın konuşması esnasında çalan şarkıyı seslendiren Allame aksam.com.tr’ye yaptığı röportajda, “Şarkının üretim süreci çok hızlı gelişti sanki aklımda hazır bir metin var ve onu kâğıda döküyor gibiydim ve bana şarkıyı yazdıran bir diğer sebep de dizideki Vartolu karakteri kesinlikle” açıklamasında bulundu. Çukur’da şimdiye kadar çalan bazı şarkıları sizler için derledik.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir