Anasayfa / Diziler / Çukur Dizisi Ersoy Kimdir? Mehmet Yılmaz Ak

Çukur Dizisi Ersoy Kimdir? Mehmet Yılmaz Ak

Geçen sezonu oldukça başarılı şekilde kapatan Çukur yeni sezona da oldukça iddialı hazırlanmış ve her bölümde yeni oyuncular dahil olmaya ve hikaye daha heyecanlı olmaya devam ederken 24 Eylül günü 2. sezonda yeni bir isim katıldı. Çukur Ersoy olarak katılan bu oyucu oldukça önemli olacak.

Çukur 2. sezona da bomba gibi girdi. Yeni hikaye ve yeni oyuncularla sezona muhteşem bir başlangıç yapan Çukur dizisi kadrosuna kattığı yeni oyuncular ve karakterlerle izleyicilerine kayifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Diziye Katılan yeni karakterlerden biri Ersoy, dizinin en dikkat çeken yüzlerinden. Bir şeyler sakladığı belli. İzleyicilerin akıllarında Ersoy polis mi sorusu beliriyor. Peki Ersoy kim? Çukur dizisinde Ersoy karekterini çanlandıran kişinin gerçek adı Mehmet Yılmaz Ak’tır.

Çukur Dizisi Ersoy Kimdir? 

Ersoy, Karakuzuları tek seferde yok edecek tüm belgelere ulaştığında ortaya çıkacaktır. Fakat şimdilik bütün işlerini gizli olarak yürütmektedir. Fakat senaryo icabı yakın zamanda oynayan bölümlerde olduğu gibi bazı özelliklerde seyirciye gösterilmesi karakterin dizide farklı bir olacağı ve yakın zamanda ifşa olacağının da göstergesidir..

Peki sizce Ersoy kim? Neden gizli saklı işler çeviriyor. Telefonla Görüştükleri kişiler kim?

Çukur Dizisi Ersoy Kimdir? Mehmet Yılmaz Ak

Çukur dizisi Ersoy’un gerçek ismi Mehmet Yılmaz Ak‘tır. 1986 yılında doğan oyuncu Kadir has üniversitesi tiyatro bölümünde okumuş olan Mehmet Yılmaz Ak, ilk defa kamera karşısına 2013 senesinde Ben de Özledim adlı dizide bölüm karekter olarak başladığı bu serüveni 2015 yılında “Kırık Kalpler Bankası” isimli sinema filminde Serkan adlı oyuncu olarak yer aldı. Gem dizi hem de sinema dünyasında adını duyurmayı başaran Mehmet Yılmaz Ak yine aynı yıl “Nekro” adlı filmde İhsan karekteri olarak izleyici karşısına çıktı.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir