Anasayfa / Diziler / Şahin Tepesi Dizisi Ne zaman Yayınlanacak? – İlk Bölüm Fragmanı

Şahin Tepesi Dizisi Ne zaman Yayınlanacak? – İlk Bölüm Fragmanı

Şahin Tepesi Dizisi Yayın Tarihi Hakkında

Bir süredir atv kanalında fragmanları yayınlanan Şahin Tepesi dizisinin ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Dizinin fragmanlarının atv ekranlarından izleyen ve ardından dizinin yayın tarihini öğrenmek isteyen izleyiciler, yayın tarihini öğrenmek için internette arama yapıyor. Peki, Şahin Tepesi dizisi ne zaman yayınlanacak?

Şahin Tepesi Dizisi Ne zaman Yayınlanacak?

Şahin Tepesi Dizisi Ne zaman Yayınlanacak?

Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat,Zerrin Tekindor gibi kişilerin oynayacağı Şahin Tepesi dizisinin yayın tarihi diziseverler tarafından merak konusu oldu. Şahin Tepesi dizisi hakkında bilgi sahibi olmak isteyen izleyiciler, özellikle dizinin ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağını öğrenmek istiyor. İşte, dizinin ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağı hakkında detaylar…

Henüz Yayın tarihi belli olmayan dizinin konusu : İki kadının güç savaşları ve bu savaşın tam ortasında kalmış iki genç aşığın mücadelesi. Dizinin ilk bölümünün yayın tarihi ile ilgili herhangi bir açıklama yapılması durumunda ilgili açıklama sitemizden erişebilirsiniz.

Çekimleri başlayan ve atv de yayınlanacak olan dizinin yapımcılığını ay yapım üstlenmekte.Senaryosunun yazarı Melek Gençoğlu olan dizinin yönetmeni Hilal Saral. Başrolleri paylaşan oyuncular; Boran Kuzum,Zerrin Tekindor, Aybüke Pusat, Ebru Özkan.

Dizi ile ilgili tanıtıcı fragmanlar izleyiciler ile paylaşıldı.

Şahin Tepesi Dizisi İlk Bölüm Fragmanı

Atv ekranlarında yayınlanacak olan şahin tepesi dizisinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı. İlgili Fragmanı izlemek için buraya tıklayın.

Birde Buna Bak

Bir Litre Gözyaşı Dizisi cihan kimdir

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Oyuncusu Cihan Kimdir ?

Bir Litre Gözyaşı Oyuncusu Cihan Kimdir Milay Daner Boyu Kilosu Sevgilisi Oynadığı Diziler nedir. Kanal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir