Anasayfa / Diziler / Bir Litre Gözyaşı Dizisi Oyuncusu Cihan Kimdir ?

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Oyuncusu Cihan Kimdir ?

Bir Litre Gözyaşı Oyuncusu Cihan Kimdir Milay Daner Boyu Kilosu Sevgilisi Oynadığı Diziler nedir. Kanal D ekranlarında yayına hazırlanan yeni dizi “Bir Litre Gözyaşı” 7 Ekim akşamı ekranlara merhaba demeye hazırlanıyor. 15 yaşlarında ölümcül bir omurilik soğanı hastalığına yakalanan, 25 yaşında da hayata gözlerini yuman Aya Kito’nun gerçek yaşam hikâyesinden uyarlanan Bir Litre Gözyaşı dizisinin oyuncularını sizlere tanıtmaya devam edelim.

Bir Litre Gözyaşı dizisinde Cihan karakterini canlandıran oyunumuzun gerçek adı Miray DANER’dir. Miray Daner, 15 Ocak 1999 (19 yaşlarında) İstanbul doğumludur. Güzel oyuncumuz, Güzel sanatlar lisesi müzik kısmınde okudu. Ufak yaşlardan itibaren dizilerde rol almaya süregelen başarılı oyuncu, ilk başrol deneyimini Disney Channel Türkiye’de yayınlanan Zil Çalınca dizisinde yaşamıştır.

Miray Daner, son olarak Kanal D ekranlarında iki sürem boyunca ekranlara gelen, Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in baş rollerini paylaştığı Vatanım Sensin isminde dizide de Cevdet ve Azize’nin memleket sevdalısı kızı Hilal karakterini canlandırmıştır. Miray Daner’in boyu: 164 cm. Kilosu: 55 kg. Dır. Miray Daner’in sevgilisi kendisi benzer biçimde oyuncu olan Kubilay Akadır. Kubilay Aka, Çukur dizisinde celasun karakterini canlandırmaktadır.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

1 yorum

  1. oyuncular da dizi de harika 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir