Anasayfa / Diziler / Çarpışma 7. Bölüm Fragmanı

Çarpışma 7. Bölüm Fragmanı

Show TV’nin son zamanın en sevilen dizileri arasında yer alan Çarpışma dizisinin beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyicilerin uzun zamandır beklediği bu fragman Kerem ile annesinin duygu yüklü sahnesini göstermektedir. Çarpışma dizisi 7. bölüm ön izlemesindeki bu hüzünlü sahne seyircileri hüzne boğdu. Uzun zamandır beklenen yeni bölüm fragmanı yayına 17 Ocak Perşembe akşamı girdi.
Çarpışma dizisinin yayınlanan son bölümü bir hayli macera doluydu. Zeynep ile Kadir Zeynep’in kızını Veli’nin elinden almak üzere bir plan yaparlar. Bu plana Zeynep’in kocası Galip’i de ortak ederler. Planı uygularken herkes çok dikkatli olmak zorundadır. Bu süreçte Veli de boş durmamıştır ve onun da planı vardır. Bölüm sonunda ise plan ne yazık ki Zeynep’in Galip’i öldürmesiyle sonlanmıştır. Yine bu bölümde Cemre peşinde olduğu videoyu sonunda görmüştür. Büyük bir şok yaşayan Cemre’nin ne yapacağı merak konusudur.
Çarpışma dizisi 7. bölüm ön izlemesinde Kerem ile annesinin hüzün dolu sahnesi izleyiciyi de hüzünlendirmiştir. Yeni bölümde neler olacağı ise merak konusu.

Birde Buna Bak

çarpışma dizisi hakkında bilgiler

Çarpışma Dizisi Hakkında Bilgiler

Çarpışma Dizisi Hakkında Bilgiler Bu sezonun sevilen dizilerinden olan Çarpışma dizisi Show TV kanalında yayın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir