Anasayfa / Diziler / Çarpışma Dizisi 7. Bölüm

Çarpışma Dizisi 7. Bölüm

Show TV’nin sevilen dizileri arasında yer alan Çarpışma dizisi son bölümünde izleyicileri ekrana büyüledi. Zeynep’in kocası Galip’i vurma sahnesiyle biten 6. Bölüm akıllara başka bir soru işareti getirdi. Kızı Alya’yı kurtarabilmek adına Zeynep kocasını vurdu. Peki yeni bölümde Galip ölecek mi yaşayacak mı sorusu merak edilenler arasında. Bir diğer merak edilen konu da Zeynep kızına kavuşabilecek mi?
4 haftadır tatil vesilesiyle yayınlanmayan Çarpışma dizisinin yeni bölümünün önümüzdeki hafta seyirciyle buluşacağı tahmin ediliyor. Sevilen dizinin yeni bölümünde olacaklar herkes için merak edilen bir durum.
Son bölümde Adalı ile Zeynep Alya’yı Veli’nin elinden alabilmek için müthiş bir plan yapar. Bu plana Galip’i de ortak ederler. Tabii Veli’nin de yapmış olduğu bir plan vardır. Plan ise ne yazık ki Zeynep’in kocası Galip’i vurmasıyla sonuçlanır. Yakup Cemre’nin başına silah dayamıştır. Kerem ise Cemre’yi kurtarmak pahasına Yakup’un üzerine atılır. Silah patlar ve ortalık kan gölüne döner. Kerem vurulmuştur. Cemre ise Kerem’i orada bırakmayıp kurtarmak için yardım çağırıyor. Kerem’in ne olacağı yeni bölümde göreceğiz.

Birde Buna Bak

çarpışma dizisi hakkında bilgiler

Çarpışma Dizisi Hakkında Bilgiler

Çarpışma Dizisi Hakkında Bilgiler Bu sezonun sevilen dizilerinden olan Çarpışma dizisi Show TV kanalında yayın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir