Anasayfa / Diziler / Çarpışma Dizisi Hakkında Bilgiler

Çarpışma Dizisi Hakkında Bilgiler

Çarpışma Dizisi Hakkında Bilgiler

Bu sezonun sevilen dizilerinden olan Çarpışma dizisi Show TV kanalında yayın yapmaktadır. Çarpışma dizisinde yer alan karakterler incelendiğinde popüler ve sevilen oyuncuların yer aldığı görülmektedir. Aksiyon ve dram dizisi olan Çarpışmanın baş rolünü Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu paylaşıyor. Kıvanç Tatlıtuğ dizide Kadir Adalı isimli bir başkomiseri canlandırmaktadır. Elçin Sangu ise Zeynep ismiyle yer almaktadır. Peki diğer karakterler kimlerdir? Onur Saylak (Veli), Melisa Aslı Pamuk (Cemre), Alperen Duymaz (Kerem) dizide en çok gördüğümüz ve izleyicinin büyük beğenisini toplayan diğer oyunculardır.

Oyuncu kadrosu ve senaryosuyla sezona bomba gibi düşen Çarpışma dizisinin konusu nedir? Çarpışma dizisi dört arabanın çarpışmasıyla meydana gelen bir kaza sonucunda kişilerin hayatlarının birleşmesiyle başlar. Aslında kaza yapan Kadir (Kıvanç Tatlıtuğ) ve Zeynep (Elçin Sangu) önceden tanışmaktadır. Yine Kadir ile Kerem (Alperen Duymaz) mahalleden birbirlerini tanımaktadırlar. Hikâyenin içinde farklı hikayeler barındırmasıyla izleyiciye de hikâyeyi çözme görevi yükleyen dizi bu yönüyle ilgi çekmektedir.

Henüz 6 bölüm yayınlanan Çarpışma büyük izleyici kitlesi toplamıştır. Çarpışma dizisi perşembe günleri saat 20.00’da izleyici ile buluşmaktadır.

Birde Buna Bak

çarpışma dizisi hakkında bilgiler

Çarpışma Dizisi Yeni Bölümü Ne Zaman?

Çarpışma dizisi Show TV ekranlarında yer alan ve son dönemde en çok izlenen dizilerden biri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir