Anasayfa / Diziler / çarpışma dizisi oyuncuları kimler ?

çarpışma dizisi oyuncuları kimler ?

ünlü artist Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolün,de olduğu merakla beklenen Çarpışma dizisi bugün yayınlanacak. ilk bölümün hemen ardından ise Çarpışma oyuncuları, konusu ve karakterleri kimler soruları sorulmaya başladı…

Show TV’de yayınlanacak olan Çarpışma büyük bir heyecanla bekleniyor. Ve ilk bölüm bu akşam ekrana gelecek. Uzun bir aradan sonra yeni bir diziyle ekranlara çıkacak olan Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde olduğu Çarpışma ilk bölüm fragmanı geldi. Peki, Çarpışma dizisi oyuncuları kimler, konusu ve karakterleri hakkında detaylı inceleme haberimizde. 

Çarpışma’nın ilk fragmanı yayınlandı! Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosuyla dikkatleri çeken, izleyicileriyle buluşmak için gün sayan ‘Çarpışma’nın yayınlanan ilk fragmanında; Sarıyer Spor’un tutkulu bir taraftarı ve amigosu olan Kadir (Kıvanç Tatlıtuğ) taraftarlara üçlü çektiriyor ve tribünleri coşturuyor. Kerem de (Alperen Duymaz) tribündeki yerini alıyor.

Kadir’in bir çatışmanın, Zeynep’in (Elçin Sangu) muhtemel bir tehlikenin içinde, Veli’nin (Onur Saylak) belki de zamansız bir ziyarette, Cemre’nin (Melisa Aslı Pamuk) araba kullanırken panik halinde görüldüğü sahnelerin yer aldığı fragman, izleyicilerden büyük beğeni topladı ve merak uyandırdı. 

ÇARPIŞMA DİZİSİ OYUNCULARI
Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) istanbul Organize Şube’de başkomiserdir. Evlidir, bir kızı vardır. İşkolik biridir, herkes onun bir gün emniyet müdürü olacağını bilmektedir. Sarıyer Sporun amigosudur, tribünde platformun üzerine çıktığı an mutludur.

Tribünündekileri ve mahallesindekileri sahiplenir. Kardeşi, ağabeyi ya da bir ailesi olmadığı için sevdiklerine ağabeylik, kardeşlik yapar. Kaderini değiştiren, yaşadığı acı olay olacaktır. Zeynep Tunç (Elçin Sangu)Banka müdiresidir. Rakamlarla nasıl başa çıkacağını bilse de hayatla başa çıkabilme yetenekleri sınırlıdır. Zeynep’in içindeki en baskın duygu korkudur. Eve girdiğinde ilk iş olarak kapıyı kilitler, arabaya bindiğinde hemen merkezi kilit düğmesine basar. Bu alışkanlıkların çoğu yetimhaneden gelmektedir. Elindekileri kaybetme korkusu vardır. Kızı haricindeki her şeye, tehlike unsuru olarak yaklaşır.

Eşi Galip’le olan evliliği bitme noktasındadır, ancak Zeynep yalnızlıktan korkmaktadır. Kerem Korkmaz (Alperen Duymaz) Babasını bıçakla yaralamaktan 5 yıl yatmıştır.

Onu hapisten çıkmaya motive eden yegane şey, dışarıdaki sevgilisi Meral’dir. Evlenmek, çalışmak ve zamanı geldiğinde çoluk çocuğa karışmak gibi bir isteği vardır. 25 yaşında biri için fazla olgun gelen bu hayal onun aile yoksunluğundan kaynaklanmaktadır. Kendine bir aile yaratmak ve özlemini duyduğu bütün duyguları bu ailede yaşamak istemektedir.

Bu hayali gerçekleştirmiş Kadir ağabeyi onun hem mahalledeki, hem de tribündeki idolüdür. Hapishanede geçen süreçte Kerem, başta aile olmak üzere her şeye karşı olan inancını yitirmiştir.

Bir şey hariç: Meral. Cemre Gür (Melisa Aslı Pamuk) Adını bilmediği, anlamlandıramadığı bir duygunun yokluğundan muzdariptir. Bu duygu sevgidir. Sevginin sıcaklığını aramaktadır.
Sevgilisi Demir’de bulduğunu düşünmüş fakat yanılmıştır.

Ona aşık değildir ve bu ilişkiyi sürdürmemesi gerektiğini kendine itiraf edememektedir. Rol yapmaktadır ve bu durum onu fazlasıyla hırpalamaktadır. Sevgi yoksunluğunun nedeni ise annesizliktir. Hayatındaki en büyük boşluk budur. Sürekli bir kaçış halindedir.

Amerika’ya gidip yüksek yapmak istemesinin nedeni de budur.Veli Cevher (Onur Saylak)Karanlık dünyanın büyük işler çeviren bir aktörüdür.
Kimse izini bulamaz, hiçbir kameraya görüntü vermez, dinlemelere takılma ihtimaline karşın sürekli hat değiştirir.

Herkese ve her şeye karşı büyük bir güven sorunu vardır. Acımasız ve merhametsiz biridir. Çarpışmanın kilit noktasındaki isimdir.
Kaynak Yeniçağ: Çarpışma dizisi oyuncuları kimler? Konusu ve karakterleri

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir