Anasayfa / Diziler / Çarpışma Dizisi Yeni Bölümü Ne Zaman?

Çarpışma Dizisi Yeni Bölümü Ne Zaman?

Çarpışma dizisi Show TV ekranlarında yer alan ve son dönemde en çok izlenen dizilerden biri olmuştur. 6 bölümdür varlığını sürdüren dizi kısa bir sürede reytinglerini yükseltmiştir. Hem konusuyla hem de barındırdığı profesyonel ve sevilen oyuncu kadrosuyla izleyicilerin beğenisini topluyor.
Yılbaşı haftası sebebiyle dizilerin üç hafta ara vermesiyle Çarpışma dizisinin izleyicileri de merakla yeni bölümünü beklemektedir. Fragmanın yayınlanmasını beklenirken Show TV resmi sayfasında Kadir ve Veli’nin özel hikayesi isimli flashback sahnelerinden oluşan bir video yayınladı.

Peki Çarpışma dizisinin 7. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak. Dizi fragmanı seyirciler tarafından merakla beklenmektedir. Önümüzdeki günlerde fragmanların seyirciyle buluşması bekleniyor. Bunun için resmi Show TV resmi sayfasını takip etmelisiniz.
Çarpışma’nın 6. Bölümünde izleyicilerin merakla beklediği oyuncular Kadir Adalı ve Veli Cevher ’in geçmişinin detayları gösterilmiştir. Zeynep kızına kavuşmak için Kadir ile müthiş bir plan yapmıştır ve bu plana Zeynep’in kocası Galip’i de ortak etmişlerdir.
Zeynep kızına kavuşabilecek mi? Kadir ile Veli’nin durumu ne olacak? Kerem ve Cemre ilişkisinde gelişme yaşanacak mı gibi soruların cevaplarını önümüzdeki Perşembe yayınlanması beklenen Çarpışma yeni bölümünde öğreneceğiz.
Çarpışma dizisi fragmanı için tıklayınız.

Birde Buna Bak

çarpışma dizisi hakkında bilgiler

Çarpışma Dizisi Hakkında Bilgiler

Çarpışma Dizisi Hakkında Bilgiler Bu sezonun sevilen dizilerinden olan Çarpışma dizisi Show TV kanalında yayın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir