Anasayfa / Diziler / Diriliş Ertuğrul Dizisi Osman Bey Karakteri Oyuncusu

Diriliş Ertuğrul Dizisi Osman Bey Karakteri Oyuncusu

Diriliş Ertuğrul Dizisi Osman Bey Karakteri Oyuncusu

TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşan Diriliş Ertuğrul’daki Ertuğrul Gazi’nin küçük oğlu ve imparatorluğun kurucusu olan Osman Bey karakterinin çocukluğuna hayat veren Emre Üçtepe, Tokat – Yeşilyurt doğumlu ve henüz ortaokul öğrencisidir. Küçük oyuncu hakkında çok fazla bilgi bulunmamak ile birlikte Emre Üçtepe’ nin 10 – 12 yaşlarda olduğu kesin bilgidir.

Emre Üçtepe, ekranlarda alışılmış bir yüz olmadığından dolayı merak uyandırmıştır. Mehmet Bozdağ’ ın yapımcılığını üstlendiği dizi Diriliş Ertuğrul’un öne çıkan ve önemli özelliklerinden biri haline gelen tanınmadık simaların yıldızını parlatma durumu söz konusudur.  Küçük oyuncu, Emre Üçtepe’de ileride yıldızı parlayacak olan adaylarından biri olacağını gösterdi.

Diziden evvel küçük çaplı da olsa çocuk tiyatro ve gösterilerinde yer alan küçük yıldız Emre Üçtepe, Türk Hava Yolları reklamında da oynayarak başarısını seyirciye kanıtlamıştır. Tarihi bir karakter olan Osman Bey, kurucusunun kişisel özelliklerini karakterinde başarılı bir şekilde yansıtan küçük yıldız, şimdiden seyircinin gözünde beğenileri toplamaktadır. Küçük yıldızımıza şimdiden başarılar.

1 yorum

  1. Gercekten rolünü çok iyi oynuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir