Anasayfa / Diziler / Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin özellikleri neler ve Hande Subaşı’nın kariyerinde hangi projeler yer alıyor.?

HALKA DİZİSİ OYUNCUSU BAHAR KİMDİR?

Yirmili yaşlarda işini çok seven ve kendini suçla mücadeleye adamış ülkücü bir bayan polis. Cemal Sandıkçı’nın yardımcısı olmakla beraber teşkilatta, henüz ilk günlerden itibaren Altan Demiröz tarafından korunup kollanmış biri. Öksüz ve yetim olması sebebiyle, Altan Demiröz ve Cemal Sandıkçı’ya bir Ebeveyn. Ana ve büyük bir kardeş gibi bakıyor. beraber çalıştığı Sandıkçı’yı Altan Demiröz’e raporluyor olması onu rahatsız ediyor. Üstelik operasyonda köstebek olarak seçenek edilen mahkûm ve suçlu Kaan’ın varlığı ona göre başlı başına bir Mesele. Gerçi olaylar geliştikçe, itiştiği, sevmediği ve kuşkuyla izlediği Kaan’a Alaka duymaya başlıyor. Bu Alaka karşı koyamayacağı bir aşka dönüşüyor.

HAZAL SUBAŞI KİMDİR?

1996 yılında İzmir’de dünyaya gelen Hazal Subaşı, Elidor Miss Turkey yarışmasında 2016 senesi finalisti olması ile dikkatleri çeken bir ad. İzmir iktisat Üniversitesi’nde Halkla İlişliler ve Reklamcılık bölümünde eğitimgörmekte olan Hazal Subaşı, “Adını Sen Koy” dizisi ile ilk kez bir dizide başrol oynadı. Hem oyunculuk performansıyla hatta güzelliğiyle dikkat çeken Hazal Subaşı nihayet olarak Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Bir ümit Kafi dizisinde rol almıştı. Genç oyuncu bu kez Halka dizisinde Bahar karakterini canlandıracak.

Hazal Subaşı, TRT 1’in yeni dizisi Halka’da Bahar karakterine hayat verecekmi.?

Birde Buna Bak

Kızım dizisi Oyuncuları Kimdir. ?

Kızım dizisi Oyuncuları Kimdir. ?

Kızım dizisi OYUNCULARI KİMDİR? Kızım oyuncu kadrosu, konusu, karakterleri. Kızım dizisi tv8’de ekranlara merhaba dedi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir