Anasayfa / Diziler / Kadın Dizisi 25 Aralık 2018 Kim Öldü Peki Nezirin Adamları Kimi Vurdu ?

Kadın Dizisi 25 Aralık 2018 Kim Öldü Peki Nezirin Adamları Kimi Vurdu ?

bayan Dizisi 25 Aralık Kim Öldü Nezirin Adamları bazı Vurdu ?

bayan dizisi Yep yeni bölümünde işler karışıyormu Bahar ve çocukları babasızdı ancak Mesut olmayı biliyorlardı.
Şimdi Sarp’ın yaşadığını biliyorlar ancak ondan Irak kalmak zorundalar. Herkesin hayatı tehlikede Sarp’ın Cevresinde Fena adamlar yüzünden. Nezir’in adamları Bahar ve çocukları almak için apartmana geliyor.

Sarp bunları öğrendiği için önceden gelip Bahar ve çocukları oradan güvenli bir yere götürmek istiyor. Ancak Bahar ona inanmıyor.
inanmasa da çocuklarının güvenliği için onun dediklerini yapmak zorunda kalıyor. Sarp geliyor ve kucağına Nisan’ı alıyor. Bahar da Doruk’u kucağına alıyor ve apartman çıkmaya çalışırken kapıdan Nezir’in adamları giriyor.

Bu sırada Bahar ve Sarp muhtemelen Ceyda’nın evine saklanıyorlar. Nezir’in adamları Bahar’ın evine girerek onları arıyor fakat bulamıyor. Sonrasında dairede olan Ceyda Hatice ve Yeliz ile Nezir’in adamları arasında arbede çıkıyor ve silah patlıyor. Bu patlayan silahla kim vuruldu.?

Nezir’in adamları apartmandan koşarak çıkıyorlar. Adamların başı olan şahıs de ne oldu diye soruyor çıkanlara. Onlarda bayan vuruldu diyerek arabaya binip kaçıyorlar. Peki vurulan bayan kim? bayan dizisinde Sarp yüzünden en sevdiklerinden birisi vuruluyor. Bahar bunun vicdan azabını çekecektir. Sarp ise onları koruyamamanın suçluluğu içinde. Bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak? Sarp yüzünden Bahar ve sevdikleri neler yaşayacak.?

Birde Buna Bak

Kızım dizisi Oyuncuları Kimdir. ?

Kızım dizisi Oyuncuları Kimdir. ?

Kızım dizisi OYUNCULARI KİMDİR? Kızım oyuncu kadrosu, konusu, karakterleri. Kızım dizisi tv8’de ekranlara merhaba dedi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir