Anasayfa / Diziler / Kadın Dizisi Çocuk Oyuncular

Kadın Dizisi Çocuk Oyuncular

İlk bölümü 24 Ekim 2107’de yayınlanan Kadın dizisi yayınlandıktan kısa süre sonra gönüllerde taht kurmayı başarmıştır. Bu kadar sevilmesinde ve popülerleşmesinde çocuk oyuncuların da etkisi çoktur. Dizide iki tane sevimli ve bir o kadar da akıllı çocuğu tek başına türlü zorluklarla büyütmeye çalışan bir kadının yaşam mücadelesi konu edilmektedir.

Çocuk oyunculardan biri Nisan Çeşmeli rolünde Kübra Süzgün ’dür. Nisan ilkokul çağında, hayatlarında olan bitenlerin az çok farkında olan akıllı bir kızdır. Özellikle dram sahnelerinde çok başarılıdır. Kübra Süzgün 26 Haziran 2009 doğumludur. Genç yaşına rağmen pek çok reklam filminde oynamıştır. Gelecekte de başarılı olacağı tahmin edilen bir oyuncudur.

Çocuk oyunculardan bir diğeri ise Doruk Çeşmeli rolünde Ali Semi Sefil’dir. Doruk dizinin en sevimli oyuncusudur. Sevimliliğiyle ekran başındakilerin de dikkatini çekmiştir. Annesinin ve ablasının neşe kaynağıdır. Ali Sami Sefil 17 Ocak 2013 doğumludur. Henüz çok küçük olmasına rağmen yetişkin oyuncular kadar başarılıdır. Dizinin popülerleşmesinde en çok katkısı olan oyunculardan biridir. Ablası rolünde olan Kübra Süzgün ile beraber Altın Kelebek ödülünü almışlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir