Anasayfa / Diziler / Kızım dizisi Oyuncuları Kimdir. ?

Kızım dizisi Oyuncuları Kimdir. ?

Kızım dizisi OYUNCULARI KİMDİR? Kızım oyuncu kadrosu, konusu, karakterleri. Kızım dizisi tv8’de ekranlara merhaba dedi. Dizinin oyuncuları, fragmanı, konusu ve ayrıntıları dizi severler tarafınca araştırılmaya başlandı.

Zengin oyuncu ekibiyle dikkat çeken dizide Öykü ile babası Demir`in çarpıcı hikayesi anlatılıyor. Yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Gökçen Usta ‘nın oturduğu, Kızım dizisinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt ve Irmak Bahçeci kaleme alıyor.

Başrollerde Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız`ın yer aldığı dizide Serhat Teoman, Tugay Mercan, Sinem Ünsal ve Suna Selen gibi oyuncular da rol alıyor. Oyuncu kadrosunda usta isimlere de yer veren Kızım oyuncuları, oyuncu ekibi, konusu ve karakterleri büyük merak mevzusu oldu. İşte, Kızım dizisi konusu, oyuncuları ve karakterleri ile ilgili tüm detaylar.

22 Şubat 1982’de Ankara’da doğdu. Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin mimarlık kısmınden mezun oldu. Güneşi görmüş oldum filmimizde Berat karakteriyle beyazperdeye adım attı. Peşinden Unutulmaz adlı dizide ve kuzey cenup dizisinde başrolde yer aldı. Fatmagül’ün suçu Ne? Dizisi ve son olarak Aşk yeniden adlı dizide ve Acı Tatlı Ekşi filminde rol aldı. Ünlü oyuncu son olarak Kızım dizisinin kadrosunda yer alıyor.

DEMİR KARAKTERİ Kızım`ın Demir karakterine Buğra Gülsoy hayat veriyor. İşte Demir karakteri… Demir hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcıdır. Zekidir ama ters bir yapısı vardır. Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafınca salınır ancak o gün tanıştığı Öykü’yle yaşamayı istememektedir. Hiç beklemediği aniden Öykü`nün yaşamına girmesiyle tüm yaşamı altüst olur.

29 Ekim 1989 ‘da Berlin’de dünyaya geldi. Türk bir babanın ve Alman bir annenin kızı olan Leyla Lydia Tuğutlu, halen İstanbul Üniversitesi`nde Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisidir. Türkçe, İngilizce ve Almanca bilmektedir. Es-Es, Karadayı, Kiralık Aşk, Tatlı İntikam dizilerinde ve Delibal filmimizde rol aldı.

2009 senesinde dünyaya geldi. Erkeğimin Ailesi adlı dizisinde Pelin karakterini canlandıran Beren Gökyıldız, bu karakterle çok sevildi. Anne dizisinde Melek Akçay karakterine yaşam verdi ve bu rolüyle kalplere dokundu. Küçük oyuncu son olarak Kızım dizisinin kadrosuna katıldı.

Kızım dizisi çarpıcı öyküsüyle oldukça merak uyandırdı. Kızım dizisi oyuncuları, oyuncu kadrosu kadar konusu da fazlaca merak edildi. İşte ekranların yeni dizisi Kızım dizisinin mevzusu… Öykü sekiz yaşlarında, yaşıtlarından farklı olarak idraksı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

2 yorumlar

  1. Bilgiler harika diziyi zaten çok beğeniyordum. Takip etmeye devam edeceğim.

  2. Ayşegül Yıldırım

    Severek izlediğim bir dizi Buğra Gürsoy bir harika 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir