Anasayfa / Telif Hakları

Telif Hakları

Genel Telif Hakları politikası

https://www.dizisikimdir.com Sitesinde UYAR KALDIR prensibi benimsenmiştir.
https://www.dizisikimdir.com üzerinde yayınlanan dizi müzikleri ve şarkı sözleri’nin hakları tamamen yazarlarına veya kanuni temsilcilerine aittir. 
Bizler sitemiz politikaları doğrultusunda tamamen tanıtım amaçlı Dizi Haberleri Dizi Oyuncuları, dizi müzikleri ve şarkı sözleri  ile ilgili olarak paylaşımlar yapmaktayız. 
https://www.dizisikimdir.com telif haklarına her zaman saygı duymuştur ve duymaya da devam edecektir.
Sitemizde Yer alan  videolar, 
https://www.dizisikimdir.com Sunucularında Herhangi bir video dosyası bulunmamaktadır.
Sitemizde bulunan tüm videoların tüm telif hakları tamamen sahiplerine aittir.
Sitedeki tüm videolar youtube vb. siteler  üzerinden embed kodu ile yerleştirilmiştir.Dolayısıyla yasal olarak telif hakkı sahiplerinin vermiş olduğu embed izni sayesinde embed hakkı kapsamında, videolar siteye yerleştirilmiş bulunulmaktadır.Videoların her türlü hakkı, sahiplerine ait olduğu gibi, sahipler embed yolu ile videolarının blog yada web sitelerine yerleştirilmesine izin vermiştir.
Sitede Yer Alan Görseller
Sitemizde bulunan görsellerin tüm telif hakları tamamen sahiplerine aittir.
Sitede Yer Alan dizi müzikleri ve Şarkı Sözleri
Sitemizde bulunan şarkı sözlerinin telif hakları tamamen sahiplerine (Söz Yazarları veya Kanuni Temsilcilerine) aittir.
Telif Hakkı Bildirim
Herhangi bir içerik hakkında şikayetiniz, fikriniz vs gibi düşünceniz varsa İLETİŞİM bölümünden yada [email protected] mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.En kısa sürede sizlere ekibimiz tarafından dönüş yapılacaktır.(Bu süre Bilgi Edinme Kanunu gereği azami 10 iş günü, Dilekçe Kanunu Gereği 15 gündür.) 
Kullanıcı Sorumluluğu
https://www.dizisikimdir.com bulunan video,resim, şarkı sözü ve diğer meteryal tamamen bilgi vermek ve tanıtmak amacı ile oluşturulmuş olup, telif konusunda eser sahipleri veya kanuni varisler yetkilidir.
Bu yüzden tanıtım amaçlı olarak yayınlanan bilgilerin depolanması, kaydedilmesi, çoğaltılması ve paylaşılması konusunda tüm yetki Telif Hakkı Sahiplerine aittir.